Śruby, nakrętki, podkładki

Mocowania budowlane » Śruby, nakrętki, podkładki

Śruby, nakrętki, podkładki- to elementy potrzebne do łączenia i mocowania. Te metalowe akcesoria przydatne są nie tylko w profesjonalnych warsztatach i zakładach czy na budowie – śruby i nakrętki mogą się również przydać podczas wieszania półek czy umieszczania telewizora na ścianie. 

 • ad33.1.jpg

  Śruby

  Śruby - śruby metryczne, imbusowe, oczkowe, (pływające i trapezowe na zamówienie). Śruby ze względu na materiał, do którego ich użyjesz, dzielą się również na te do drewna i te do betonu. Śruby nierdzewne przydadzą się wszędzie tam, gdzie łączy się lub mocuje elementy narażone na wilgoć i mróz. Śruby są wytwarzane również ze stali, która poddawana jest później cynkowaniu. Ten proces pozwala uodpornić materiał na wilgoć.

 • ad34.1.jpg

  Nakrętki

  Nakrętki - bez odpowiednich nakrętek mocowania i łączenia mogą być nietrwałe i zbyt łatwo ulegać obluzowywaniu się. Nakrętki najczęściej dzielą się na sześciokątne, a ze względu na kształt i przeznaczenie, na motylkowe, kołpakowe czy oczkowe. Nakrętki nierdzewne nadają się na dwór.

 • ad35.1.jpg

  Podkładki

  Podkładki - do łączenia i mocowania znajdziesz nie tylko śruby i nakrętki, ale i rozmaite podkładki, które są nieodzowne w niektórych konstrukcjach.