Elektronarzędzia

 

 • makita2.2.jpg

  Wiertarki, wkrętarki, wiertarko-wkrętarki

  Wiertarka oraz jej moc powinny zostać dobrane do materiału, z którymi zamierzasz pracować

 • a23.1.jpg

  Młoty udarowe, obrotowe

  Młoty udarowo-obrotowe czyli popularnie zwane młotowiertarki to elektronarzędzie przeznaczone głównie do wiercenia otworów w betonie, kamieniu, marmurze itp. oraz podkuwania murów różnego rodzaju.

 • b1.1.jpg

  Szlifierki

  W warsztatach, zakładach stolarskich, czy też podczas remontów domowych niezbędne jest posiadanie specjalnych urządzeń do różnego rodzaju prac budowlanych. Podstawowa obróbka materiałów to zadanie dla maszyn obrabiających, ale wykończeniem zajmuje się zazwyczaj szlifierka. To ona nadaje ostateczny kształt elementom i dopracowuje szczegóły.

 • aa6.1.jpg

  Polerki

  Polerka samochodowa to narzędzie elektryczne, służące do polerowania karoserii . Możemy wykorzystywać polerkę do samochodu, do motocykla, quada i innych pojazdów z metalową karoserią (a konkretnie z blach stalowych).

 • aa9.1.jpg

  Pilarki mechaniczne

  Pilarki to narzędzia wykorzystujące piły, jako element roboczy. Służą do cięcia takich materiałów jak drewno, kamień, metal czy inne ciała stałe. Warto przy tym wiedzieć, że piła to określenie odnoszące do dwóch sprzętów. Jest to całe urządzenie lub sam element tnący. Dlatego też piła i pilarka to nazwy często używane w stosunku do tego samego narzędzia. Pilarki dzielą się na kilka odmian zróżnicowanych pod względem elementu tnącego oraz zasilania. Są to na przykład pilarki tarczowe i łańcuchowe.

 • aa16.1.jpg

  Nożyce do blachy

  Nożyce do blachy elektryczne - W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń, narzędzia elektryczne znacznie ułatwiają wykonanie zadania oraz przyśpieszają jego proces. Dlatego wybierz je, jeśli lubisz wygodę albo zajmujesz się obróbką metalu na większa skalę.

 • aa17.1.jpg

  Mieszarka

  Mieszarka - lub też inaczej mieszadło elektryczne to rodzaj produktu, który może okazać się przydatny podczas licznych prac budowlanych oraz remontowo-budowlanych, zarówno w domu, jak i na terenie posesji bądź działki. Wiertarko mieszarka to sprzęt, który sprawdza się przy wielu różnych okazjach, a przygotowana przez nas oferta to wyselekcjonowane urządzenia najlepszej jakości.