Agregaty


Agregaty synchroniczne IP 23: Zalecane do wszystkich odbiorników  o dużym poborze prądu w momencie startu t.j. pił tarczowych, spawarek,  kompresorów, pomp wodnych, betoniarek i innych, o charakterze  indukcyjnym. Wyposażone w pełne zabezpieczenia przeciążeniowe i termiczne.
Agergaty asynchroniczne IP 54
: Zalecane do wszystkich  odbiorników, których moc pobierana w momencie startu nie przekracza mocy  znamionowej generatora. Jednak z racji niskiego poziomu zakłóceń stosowane  przede wszystkim do oświetlenia, RTV, AGD, ogrzewania, komputerów itp. Ich  budowa w znacznym stopniu zabezpiecza przed uszkodzeniem w wyniku  przeciążenia.
Agregaty protection IP 54: Prądnice high protection łącząc wszystkie zalety generatorów synchronicznych i asynchronicznych mogą być  stosowane do zasilania wszelkiego rodzaju odbiorników, od bardzo wrażliwych t.j.  komputerów, kas fiskalnych, radiostacji, do odbiorników indukcyjnych i innych z  ekstremalnie wysokim prądem startowym np. spawarek, sprężarek, pił,  pomp. Wcześniej szeroko stosowane wyłącznie w wojskach NATO, od 2000 roku  wdrożone do zastosowań cywilnych.